Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Можете ли да обезбедите бесплатен примерок за тест?

Можеме да обезбедиме бесплатен примерок за лабораториски тест

Дали сте ги тестирале сите ваши стоки пред испораката?

Да, ги тестираме сите стоки пред испораката

Можете ли да произведувате според примероците?

Да, можеме да произведуваме според примероците

Колку количина за 20'FCL?

12 МТ со палети, 14 МТ без палети

Кое е вашето време на водство?

7-10 дена

Кои се вашите услови за плаќање?

T/T & L/C на повидок

Каде е вашата порта за вчитување?

Кингдао, Кина.

Кои се вашите услови за испорака?

FOB,CFR,CIF,FCA, CPT,CIP,EXW

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?


WhatsApp онлајн разговор!